czwartek, 14 lipca 2011

Zielony album

Album robiony na specjalne zamówienie dla przyjaciółek, które chcą mieć pamiątkę ze wspólnymi zdjęciami. Normalnie bym się rozpisała bardziej, ale te zdjęcia ładuję od godziny co najmniej i już nie mam siły;) A i tak później dorzucę jeszcze detale;)

Materiałoznawstwo: scrap.com.pl (brązowy, limonkowy i turkusowy tusz, około 7 rodzajów stempli, trochę latarniowych kwiatków i ćwieków, perełki w płynie, dziurkacz brzegowy Fiskarsa i kółka do albumów), papierowe serwetki, ILS (Full of Colours i Zeszyty II + kawalątek Herbarium), kilka stempli ze Sklepiku na strychu, domowe papiery, kilka koralików i ścinków.
Zapomniałam jeszcze dodać, że w albumie jest sporo schowków, tak żeby jak najwięcej zdjęć się zmieściło (koperty, wyciągany schowek, rozkładana "książeczka"[również z miejscem na journaling w środku i dobrych kilka zdjęć] i megabajerancki patent z obkręcanym kwiatkiem (taka zielona strona koło również zielonej stemplowej pod koniec [nawiasem mówiąc za pomysł dziękuję Tores, która kiedyś dzieliła się stemplową układanką:)], ale omówię to dokładniej później przy detalach, to będzie lepiej widać).
Mam w tej chwili wymieniany dach i prawdę mówiąc, to ściany tak drżą, że boję się, że wszystko zaraz runie;) Ale przynajmniej ładne widoki teraz na szczycie domu- dobrze widać okolice;))))
Dobrze, już album:
Lara

P.S. Dziękuję za komentarze tym kilku osobom, które tu jeszcze zaglądają:* Tylko dlatego w ogóle jeszcze prowadzę tego bloga;)

2 komentarze:

Justt pisze...

baaardzo fajna kompozycja stemplowa na bodajże piątym zdjęciu od dołu ;) i ogólnie albumik przyjemny :)

lara pisze...

dzięki:)