środa, 9 grudnia 2009

Z braku czasu...

Z braku czasu postanowiłam napisać. Bo co robić jeśli się ma furę innej roboty? Pisać na blogu i martwić się jutro:)
Pewnie dużym zaskoczeniem będzie dla niektórych, że scrapuję. Pewnie, że nie strasznie dużo, ale jednak. Robię prezenty urodzinowe, kartki świąteczne, jakieś wpisy do wędrownych czasem, różne okazjonalne niespodzianki, prezenty na wymiany (Kasiu, doszło, dziękuję:*), kolczyki dla Agaty, która chętnie przyjmuje moje wytwory na uszy, kartki nieświąteczne i obecnie pracuję (ale tylko jeszcze w myślach i na szkicach) nad Bardzo Ważnym Tajemnym Projektem, do którego "na żywo" już mnie łapki świerzbią:)
Oczywiście większość czasu zajmuje szkoła (no dobrze, prawie cały czas), więc nie mam szczególnie już potem* czasu, siły i chęci na jakieś inne rzeczy, ale na dobrą lekturę czas zawsze się znajdzie:) Wczoraj pochłonęłam dwa domy jednej z wielu bardzo lubianych serii (część 3 i 4, Ulysses Moore) i czekam na kolejne dwa. Oprócz treści (co prawda książka dla dzieci, ale też takich w moim wieku;) ) i ciekawych przygód strasznie podoba mi się oprawa graficzna. No strasznie po prostu, uwielbiam takie. Po zdjęciu zdejmowanej okładki (wiem, masło maślane, ale nie wiem jak to inaczej ująć, bo nie mogę napisać "po zdjęciu okładki",bo bardzo głupio to brzmi;) ), widzimy prześliczny skan jakby starego dziennika, tu jakieś postarzanie, tu ornamenty z naklejoną karteczką(skan naklejonej karteczki ofkors) z tytułem, a i w środku mi się podoba. A jakby co zdejmowana okładka ma swoje prawdziwe ilustracje, w sumie też znośne. Jeśli chodzi o mnie to mogłabym mieć te książki chociażby po to, żeby popodziwiać:) ale niestety ich nie mam;). Tyle dobrze, że Tośka ma, która zawsze mi pożyczy:)
No, to by może tyle o książkach przeczytanych w ciągu ostatniego dnia. Dodam, że następnego dnia miałam jeszcze sprawdzian z biologii i ciut się uczyłam, a jeszcze byłam na basenie;)

Zakończę może ciut przydługi post (chociaż jak dla kogo) i obiecam, żę w krótcę się tu pojawię, kto wie, czy nie z jakimś zdjęciem;)

Lara
P.S. A u Jaszki give away:)!
i u Makówki:)

5 komentarzy:

cyga pisze...

Bardzo pracowity z Ciebie ludzik, dobrze, że czasem znajdujesz czas dla nas

nowalinka pisze...

Nooo, rozkręcasz sie Laro, dobrze, że nie próżnujesz, powodzenia w realizacji planów! :)

lara pisze...

dzięki za odwiedziny:*

Ela pisze...

Życzę Bożego pokoju i bliskości drugiego człowieka na okres Świąt i w Nowym Roku 2010

lara pisze...

Elu, dziękuję i nawzajem:)